2010 Division Champions






Champions
U10 Girls Wade Walker RedChampion: Smyrna Lady ChiefsFinalist: Atlanta Fire United Inferno
U10 Girls State RoundChampion: SHSA LightningFinalist: Smyrna Lady Chiefs
U10 Boys Tramore RedChampion: Smyrna Lady ChiefsFinalist: BHSC Elite
U10 Boys Wade Walker RedChampion: Clayton County BlazersFinalist: SDY Jaguars
U10 Boys CGSA RedChampion: CometsFinalist: Galaxy
U10 Boys State RoundChampion: SDY JaguarsFinalist: BHSC Elite
U12 Girls Tramore RedChampion: EaglesFinalist: Rockets
U12 Girls Tramore GoldChampion: RocketsFinalist: Suns
U12 Girls RYSA RedChampion: Dacula 98 RevolutionFinalist: Penguins / Dusenbury
U12 Girls RYSA GoldChampion: GXFC 98G BlackFinalist: Lady Galaxy
U12 Girls McCurry RedChampion: Lady GalaxyFinalist: Lady Blaze
U12 Girls State RoundChampion: Dacula 98 RevolutionFinalist: Eagles
U12 Boys Tramore RedChampion: caliphs-98Finalist: Ninjas
U12 Boys RYSA RedChampion: NinjasFinalist: Attack
U12 Boys RYSA GoldChampion: AttackFinalist: Attack
U12 Boys CGSA RedChampion: RIOT 98Finalist: RIOT 98
U12 Boys State RoundChampion: caliphs-98Finalist: RIOT 98
U14 Girls Tramore RedChampion: RIOT 98Finalist: RIOT 98
U14 Girls Wade Walker RedChampion: RIOT 98Finalist: SDY Lady Jaguars
U14 Girls CGSA RedChampion: Hinesville GatorsFinalist: Hinesville Gators
U14 Girls StateChampion: Hinesville GatorsFinalist: Hinesville Gators
U14 Boys Mud Creek RedChampion: Cobb YMCA Strikers 96Finalist: NASA Adrenaline
U14 Boys Wade Walker RedChampion: NASA AdrenalineFinalist: Renegades
U14 Boys James Brown RedChampion: ARSENAL - Macon Soccer Club (REC)Finalist: 96 Rec Gators
U14 Boys StateChampion: Cobb YMCA Strikers 96Finalist: Cobb YMCA Strikers 96
U16 Girls Mud Creek RedChampion: SparksFinalist: Wildcats
U16 Girls Wade Walker RedChampion: NGSA Lady Rapids 94Finalist: AFU ANGELS
U16 Girls StateChampion: NGSA Lady Rapids 94Finalist: AFU ANGELS
U16 Boys Tramore RedChampion: ScorpionsFinalist: Scorpions
U16 Boys Wade Walker RedChampion: Barrow BombersFinalist: AFUSA Bulldogs
U16 Boys McCurry Park RedChampion: 94B ThrashersFinalist: Griffin Fusion
U16 Boys StateChampion: ScorpionsFinalist: Barrow Bombers
U19 Girls State Tramore RedChampion: NW YMCA FreedomFinalist: Tide
U19 Boys State Wade Walker RedChampion: RYSA UnitedFinalist: Spain